1958 yılında M. Cemal DEMİRİZ tarafından DEMİRİZ TİCARET adı ile Yeni Sanayi’de kurulan firmamız, 2007 yılından itibaren yeni ünvanı olan DEMİRİZ ENDÜSTRİ MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ismi ile Ostim’ de faaliyetlerine devam etmektedir.

Demiriz Endüstri olarak; sızdırmazlık ürünleri, contalık malzemeler üzerine ithalat ve toptancılık yapmaktayız. Ana ürün gruplarımızın başında kauçuklu lastik levhalar gelmektedir. Her kalınlıkta, birçok desen ve renkte lastik levha konusunda ihtiyaca cevap vermekteyiz. Bunun yanında; salmastra, klingirit ve silikon levhalar gibi yine conta olarak kullanılan malzemeleri de tedarik etmekteyiz. Ayrıca ürün gamımızda fabrikaların sarf malzemeleri olan yapıştırıcı, merdiven, bant, eldiven gibi ürünleri de bulundurmaktayız.

2016 yılı başında kurduğumuz e-ticaret sitemiz www.endustrimalzemesi.com adresinden ürünlerimizin detaylı olarak tanıtım ve anlatımlarını yapmanın yanı sıra, online olarak da müşterilerimize hizmet edebilmekte ve internet üzerinde satış yapmaktayız. Bulundurduğumuz stok sayesinde müşteri ihtiyaçlarına kısa sürede çözüm bulabilmekteyiz. Müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iletişimle birlikte, birçok alanda sadece ürün pazarlama değil, aynı zamanda satış öncesi ve sonrası gereken hizmeti vererek, ihtiyaçlara en uygun ürünü, en uygun koşullarda sunmaya çalışmaktayız.

Üç kuşaktır sürdürdüğümüz ve bundan dolayı da gururlandığımız şirketimizi bugünlere getirmemizdeki en önemli ve temel faktörler ilk günden itibaren büyük bir titizlikle koruduğumuz prensiplerimizdir; Hizmet, Kalite ve Dürüstlük.

Demiriz Endüstri Malzemeleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti,

Tecrübe - 1958'den Beri
Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilirlik
Geniş Ürün Yelpazesi
Uygun Fiyat Politikası